REbuild poszukuje pracowników

Kandydaci proszeni są o przesłanie oferty zawierającej: oczekiwaną stawkę godzinową w złotówkach, CV (opatrzonego wymaganymi przez prawo klauzulami), list motywacyjny oraz dokumenty poświadczające wymagane kwalifikacje/doświadczenie/wykształcenie.

Oferty pracy REbuild:

W związku z realizacją projektu pt. „Innowacyjny system wytwarzania zbrojonych wydruków 3DCP”, realizowanego w ramach konkursu Ścieżka dla Mazowsza współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Spółka, Rebuild Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Programista/ekspert ds. programowania CNC

Forma zaangażowania: umowa zlecenie

Planowany okres: 17 miesięcy od sierpnia 2020

W związku z realizacją projektu B+R obciążonego ryzykiem badawczym, Rebuild sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do ewentualnego wydłużenia lub skrócenia okresu zaangażowania na przedmiotowym stanowisku oraz wypowiedzenia umowy w czasie jej trwania.

Wymiar zaangażowania: przeciętnie 84 godziny w miesiącu
(istnieje możliwość zaangażowania w mniejszym wymiarze)

Z uwagi na badawczy charakter projektu, możliwe jest iż wymagane zaangażowanie będzie różne w zależności od stopnia realizacji projektu i bieżących potrzeb.

Wymagania stawiane kandydatom:

– wykształcenie wyższe techniczne w kierunku Automatyka i Robotyka, Elektronika, Informatyka lub pokrewnym

– praktyczna znajomość języków programowania Java, Phyton, C, C#

– praktyczna znajomość technik napędowych stosowanych w maszynach CNC- praktyczna umiejętność tworzenia gcode

– dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

– programowanie maszyny i głowic – software sterujący

– budowa i nadzór systemu informatycznego w firmie umożliwiającego zdalną kontrolę maszyny, pracę inżynierów projektantów w chmurze,

opiekę sieciową i software’ową

– przygotowanie dedykowanej aplikacji do generowania Gcode dostosowanych do maszyny

– przygotowywanie Gcode wg projektów elementów do wytworzenia

Data publikacji zapytania: 05.08.2020

Termin składania ofert: 17.08.2020

Sposób składania ofert: mailowo na adres wrz@rebuild3dcp.com lub osobiście w Otrębusach (05-805) przy ulicy Pszczelińskiej 111. Ofertę proszę oznaczyć sygnaturą RE/10/06.2020/CNC

Kryterium wyboru będzie się składało w 60% ze spełnienia wymagań dotyczących wykształcenia i doświadczenia a pozostałe 40% będzie przyznane za kryterium ceny wyliczone ze wzoru:  x 40%

Sn – najniższa oczekiwana stawka godzinowa w złotówkach
Sh – oczekiwana stawka godzinowa w złotówkach